left-dasdas-shop-corporategrupecategoriiproducatoriinforight-das

CONVERTOARE ETHERNET

CONVERTOARE ETHERNET

CONVERTOARE ETHERNET PENTRU SISTEME TELECOM – TELECOM

CONVERTOARE ETHERNET PENTRU SISTEME TELECOM – TELECOM.

Cele mai vizualizate repere pentru aplicatii TELECOM din categoria CONVERTOARE ETHERNET


Media Convertor Industrial RS-232/422/485 - Fibra Optica Multimode Korenix JetCon 2401-m

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Multimode Korenix JetCon 2401-m

Model: JetCon 2401-m Tip: Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial 3 in 1 (RS-232/RS-422/RS-485) – fibra optica multimode, 1 port 100 FX , 5 km

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 - Fibra Optica Multimode Korenix JetPort 5601f-m

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Multimode Korenix JetPort 5601f-m

Model: JetPort 5601f-m Tip: Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Korenix media convertor 1-port RS232/422/485 3in1 Device Server, 1 port 100 FX fibra optica, multi mode

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 - Fibra Optica Singlemode Korenix JetCon 2401-s

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Singlemode Korenix JetCon 2401-s

Model: JetCon 2401-s Tip: Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial 3 in 1 (RS-232/RS-422/RS-485) – fibra optica singlemode, 1 port 100 FX , 40 km

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 - Fibra Optica Singlemode Korenix JetPort 5601f-s

Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Singlemode Korenix JetPort 5601f-s

Model: JetPort 5601f-s Tip: Media Convertor Industrial RS-232/422/485 – Fibra Optica Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Korenix media convertor 1-port RS232/422/485 3in1 Device Server, 1 port 100 FX fibra optica, single mode

CONVERTOARE ETHERNET ECHIPAMENTE CONECTICA RETELISTICA – CONECTICA RETELISTICA

CONVERTOARE ETHERNET ECHIPAMENTE CONECTICA RETELISTICA – CONECTICA RETELISTICA.

Cele mai vizualizate repere pentru aplicatii CONECTICA RETELISTICA din categoria CONVERTOARE ETHERNET


Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 1301-m

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 1301-m

Model: JetCon 1301-m Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica multimode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 1301-s

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 1301-s

Model: JetCon 1301-s Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 1302-m

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 1302-m

Model: JetCon 1302-m Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 2 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 1302-s

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 1302-s

Model: JetCon 1302-s Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica singlemode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 30 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 2301-s

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 2301-s

Model: JetCon 2301-s Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 2302-m

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 2302-m

Model: JetCon 2302-m Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 2302-s

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 2302-s

Model: JetCon 2302-s Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Media convertor industrial ethernet – fibra optica singlemode, 2 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km

Convertor Industrial Ethernet - Fibra Optica Korenix JetCon 3401G

Convertor Industrial Ethernet – Fibra Optica Korenix JetCon 3401G

Model: JetCon 3401G Tip: Convertor Ethrtnet Industrial Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Switch Industrial fara management Gigabit SFP , posibilitate montare sina DIN

CONVERTOARE ETHERNET – CALCULATOARE

CONVERTOARE ETHERNET – CALCULATOARE.

Cele mai vizualizate repere pentru aplicatii CALCULATOARE din categoria CONVERTOARE ETHERNET


Convertor Industrial RS- 32/422/485 - Ethernet Korenix JetPort 5601

Convertor Industrial RS- 32/422/485 – Ethernet Korenix JetPort 5601

Model: JetPort 5601 Tip: Convertor Industrial RS-232/422/485 Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Korenix media convertor 1-port RS232/422/485 3in1 Device Server, 1 port 10/100TX,redundanta alimentare, redundanta ethernet,posibilitatea selectare port serial RS232/422/485 , 12-48 VDC

Convertor Industrial RS-232/422/485 - Ethernet Korenix Jetport 5801

Convertor Industrial RS-232/422/485 – Ethernet Korenix Jetport 5801

Model: Jetport 5801 Tip: Convertor Industrial RS-232/422/485 Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Korenix media convertor 1-port RS232 / 422 / 485 3in1 Device Server, 1 port la Rețea Wireless 802.11b/g (pâna la 54Mbps), redundanta alimentare, posibilitatea selectare port serial RS232 / 422 /…

Convertor Industrial RS232 - Ethernet Korenix Jetport 5201

Convertor Industrial RS232 – Ethernet Korenix Jetport 5201

Model: Jetport 5201 Tip: Convertor Industrial RS-232 Producator: Korenix Garantie: 2 Ani Korenix media convertor 1-port RS232 Device Server, 1 port 10 / 100TX, Virtual Com, Serial tunnel, TCP server, TCP client, UDP ,Configurare prin Windows, Web și Telnet
1V.RO designed by DAS - DYNAMIC ACTIVE SOLUTIONS SRL, CUI: RO28345450, Nr.Reg.Com: J40/4599/2011
WEB: 1V.RO | 9V.RO | ZINX.RO | D-A-S.RO | VERTEILER.RO | OOOOO.RO | BIGMONSTER.RO | MEAN-WELL.RO
Frontier Theme